Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Osiemdziesiątka wicemistrzem województwa w piłce ręcznej

Szczypiorniści z Osiemdziesiątki zajęli drugie miejsce w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Finałowy turniej rozegrano w czwartek 18 maja w hali sportowej ZSCKP.

Awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim ekipa „Osiemdziesiątki” wywalczyła 14 kwietnia w finałach międzypowiatowych, których również była gospodarzem. Sochaczewscy szczypiorniści pokonali wówczas reprezentacje szkół z Teresina, Żyrardowa i Pruszkowa.

Wojewódzkie finały też rozpoczęli wyśmienicie, od zwycięstwa z ekipą z Radzymina. Niestety w drugim meczu tym razem minimalnie, bo jedną bramką, ulegli drużynie z Żyrardowa. Bilans punktowy pozwolił jednak ekipie gospodarzy na awans do ścisłego finału. W starciu o pierwsze miejsce lepsza okazała się drużyna z Siedlec.

Drużyna Osiemdziesiątki zagrała w składzie: Jakub Fabisiak, Mateusz Gawor, Dominik Mikołajczyk, Bartosz Kryś, Mateusz Spilaszek, Mateusz Odolczyk, Karol Gapys, Jakub Górnicki, Adam Tomczak, Arkadiusz Reszczyński, Eryk Wojciechowski, Michał Zieliński, Konrad Rutkowski, Michał Sahan.

A A A
22-05-2023
godz.09:49
 


nadchodzące wydarzenia

sobota, 10.06.2023 r. 4251178 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy