Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wszystkie informacje w jednym miejscu

Koncerty, zawody sportowe, spotkania autorskie oraz inne imprezy i atrakcje w naszym mieście i okolicach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Co, gdzie i kiedy? W wyborze aktywności pomoże Sochaczewski Punkt Informacji Turystycznej mieszczący się w muzeum ziemi sochaczewskiej przy placu Kościuszki.

Zarówno miejscowi jak i przejezdni w punkcie informacji turystycznej dowiedzą się o wartych zobaczenia lokalnych zabytkach, dostępnych aktualnie wystawach w lokalnych muzeach i instytucjach kultury. Pracownik punktu udzieli wszelkich informacji w języku polskim i angielskim. Poleci i pomoże także w podjęciu decyzji, gdzie najlepiej udać się w ładną pogodę, aby zapewnić rozrywkę swoim dzieciom, czy gdzie w ramach przerwy w zwiedzaniu zjeść dobry obiad.

Na miejscu jest możliwość nabycia pamiątek, map i przewodników. Można również bezpłatnie pobrać materiały promocyjne oraz foldery prezentujące szeroką ofertę Sochaczewa i okolic. Dostępne są m.in. ulotki i broszury z aktualnymi programami wydarzeń organizowanymi w Sochaczewie przez urząd miejski oraz jego partnerów współpracujących z ratuszem w ramach projektu „Mała Ojczyzna Chopina”.

W punkcie każdy otrzyma za darmo programy wydarzeń Muzeum Kolei Wąskotorowej czy Dworu Strzyżew, dowie się o terminach koncertów w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli, Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach, sochaczewskiej szkole muzycznej, czy w kościele w Brochowie. Zapozna się z ofertą Hotelu Chopin w Sochaczewie, Browaru Socho, Fundacji Ochrony Zabytków Mazowsza, Biura Podróży Levtravel.

Julia Kijoch

 

 

A A A
02-08-2022
godz.14:43
 


nadchodzące wydarzenia

piątek, 12.08.2022 r. 3748254 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy