Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Deblowo w hali

W dniach 27-30 grudnia w hali sportowej sochaczewskiego „Ogrodnika” rozegrano kolejną edycję  Świąteczno-Noworocznego Turnieju Par Deblowych im. Ryszarda Żurka, którego organizatorem było Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe.

Do rywalizacji stanęło dwanaście par. Rozegrano w sumie 12 meczów. W pierwszej rundzie (ćwierćfinałach) tenisiści grali jeden set do dziewięciu wygranych gemów. W kolejnych rundach rogrywane były dwa sety i w przypadku remisu super tie-break.

W finale po wyrównanym meczu Sławomir Graczyk i Krzysztof Wąsowski wygrali 6:4, 7:6(4) ze Sławomirem Jamką i Sławomirem Dorywalskim. W meczu o trzecie miejsce Roman Salamon i Mateusz Parśniak pokonali 6:1, 6:2 Roberta Górskiego i Dariusza Petrykowskiego.

Ponadto w turnieju zagrały pary: Kamil Duda/David Hampejs, Marcin Cybulski/Marcin Buczek, Bogusław Jasiński/Jakub Załuski, Marcin Kubiak/Tomasz Dasiewicz, Radosław Wysocki/Filip Wysocki, Dariusz Makowski/Marek Mikulski, Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński, Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski.