Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Konkurs na wianek świąteczny
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

Tegoroczny konkurs na bożonarodzeniowy wianek organizowany przez Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „Atria” w Giżycach i Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „Antares” w Sochaczewie został rozstrzygnięty. Teraz wianki udekorują świąteczne stoły lub drzwi domów.

Konkurs dedykowany był uczniom najmłodszych klas szkół podstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego. Zadanie polegało na wykonaniu wianka świątecznego, który udekoruje drzwi naszych domów oraz stół wigilijny. Udział w konkursie wzięło 19 klas i oddziałów m.in. ze szkół podstawowych w Brzozowie, Rybnie, Kozłowie Szlacheckim oraz 2, 4 i 6 z Sochaczewa. 

Prace nadesłane przez szkoły były bardzo interesujące. Zastosowano w nich najróżniejsze techniki plastyczne. Zwycięski wianek został wykonany przez uczniów klasy II Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie Starym, która otrzymuje udział w zajęciach Młodego Kucharza, obejmujących wspólne robienie pizzy oraz poczęstunek. Drugie miejsce zajęła klasa III b ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie. Nagrodą jest wejście do sali zabaw dla całej klasy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz wychowawcom, którzy zaangażowali się w nasz projekt i wzięli udział w konkursie. Życzymy zdrowia i radości.

Kamila Gołaszewska-Kotlarz
Dyrektor POW

A A A
19-12-2021
godz.13:37
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 20.01.2022 r. 3461172 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy