Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wyniki 38 Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą

WYNIKI PÓŁMARATONU SZLAKIEM WALK NAD BZURĄ

12.09.2021

 

 

BIEG MALUCHA

 

 

  1. 1.         

Puchar Burmistrza Sochaczewa
za zajęcie I miejsca
w Biegu Malucha
w kategorii dziewczynek

URSZULA RADZIKOWSKA

 

  1.  

Puchar Burmistrza Sochaczewa
za zajęcie II miejsca
w Biegu Malucha
w kategorii dziewczynek

GABRYSIA BANASZEK

 

  1.  

Puchar Burmistrza Sochaczewa
za zajęcie III miejsca
w Biegu Malucha
w kategorii dziewczynek

 

ALICJA BANASZEK

 

 

  1. 1.         

Puchar Burmistrza Sochaczewa
za zajęcie I miejsca
w Biegu Malucha
w kategorii chłopców

JAN GAJDA

 

2.

Puchar Burmistrza Sochaczewa
za zajęcie II miejsca
w Biegu Malucha
w kategorii dziewczynek

ADAM SZULGOSTOWSKI

 

3.

Puchar Burmistrza Sochaczewa
za zajęcie III miejsca
w Biegu Malucha
w kategorii dziewczynek

 

SEBASTIAN BUDA

 

 

 

GENERALNA MĘŻCZYZN

 

1.

Puchar Burmistrza Sochaczewa

za zajęcie I miejsca

w klasyfikacji generalnej mężczyzn

 

TOMASZ MIKULSKI

 

2.

Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sochaczewie

za zajęcie II miejsca

w klasyfikacji generalnej mężczyzn

 

MACIEJ KWARTA

 

3.

Puchar I Zastępcy Burmistrza Sochaczewa

za zajęcie III miejsca

w klasyfikacji generalnej mężczyzn

 

WOJCIECH DUDEK

 

4.

Puchar II Zastępcy Burmistrza Sochaczewa

za zajęcie IV miejsca

w klasyfikacji generalnej mężczyzn

 

DAWID BARTOŁOWICZ

 

5.

Puchar Wójta Gminy Sochaczew

za zajęcie V miejsca

w klasyfikacji generalnej mężczyzn

 

ANDRZEJ TRAWIŃSKI

 

6.

Puchar Wójt Gminy Młodzieszyn

za zajęcie VI miejsca

w klasyfikacji generalnej mężczyzn

 

MICHAŁ SZYBALSKI

 

GENERALNA KOBIET

 

1.

Puchar Starosty Sochaczewskiego

za zajęcie I miejsca

w klasyfikacji generalnej kobiet

 

 IZABELA RUTKOWSKA

 

2.

Puchar Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Sochaczew

za zajęcie II miejsca

w klasyfikacji generalnej kobiet

 

EWA GUSZCZA

 

3.

Puchar Prezesa Firmy INTERKAM

za zajęcie III miejsca

w klasyfikacji generalnej kobiet

 

AGNIESZKA ADAMCZUK

 

4.

Puchar Wicestarosty Powiatu Sochaczewskiego

za zajęcie IV miejsca

w klasyfikacji generalnej kobiet

 

ANNA MILCZAREK

 

5.

Puchar Wójta Gminy Rybno

za zajęcie V miejsca

w klasyfikacji generalnej kobiet

 

MARTA BOLCZAK

 

6.

Puchar Wójta Gminy Brochów

za zajęcie VI miejsca

w klasyfikacji generalnej kobiet

 

IWONA DRZEWIECKA - GAJDA

 

KATEGORIE WIEKOWE MĘŻCZYŹNI

 

Do 29 l. mężczyzn

1.

Puchar Burmistrza Sochaczewa

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 29 lat mężczyzn

 

JAN CHORYŁEK

 

2.

Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

za zajęcie II miejsca

w kat. wiekowej do 29 lat mężczyzn

 

KAMIL OSZKIEL

 

 

 

do 39 l. mężczyzn

1.

Puchar Posła na Sejm RP Macieja Małeckiego

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 39 lat mężczyzn

 

ADRIAN GŁUCHOWSKI

 

2.

Puchar Burmistrza Sochaczewa

za zajęcie II miejsca

 w kat. wiekowej do 39 lat mężczyzn

 

MARCIN KAŹMIERCZAK

 

3.

Puchar Redakcji Radia Sochaczew

za zajęcie III miejsca

w kat. wiekowej do 39 lat mężczyzn

 

MARCIN BŁASZCZYK

 

 

do 49l. mężczyzn

1.

Puchar Starosty Sochaczewskiego

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 49 lat mężczyzn

 

JANUSZ CHRAPEK

 

2.

Puchar  Firmy MARS

za zajęcie II miejsca

w kat. wiekowej do 49 lat mężczyzn

 

KRZYSZTOF SITEK

 

3.

Puchar  Drukarni w Chrzczanach

za zajęcie III miejsca

w kat. wiekowej do 49 lat mężczyzn

 

TOMASZ CZAPSKI

 

do 59 l. mężczyzn

1.

Puchar  OSADY PUSZCZAŃSKIEJ

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 59 lat mężczyzn

 

JACEK KULIK

 

2.

Puchar  Firmy INTERKAM

            za zajęcie II miejsca   

w kat. wiekowej do 59 lat mężczyzn

 

ROBERT KAWELCZYK

 

3.

Puchar  Komendant Hufca ZHP w Sochaczewie

za zajęcie III miejsca

w kat. wiekowej do 59 lat mężczyzn

 

MAREK POCIECH

 

do 69 l. mężczyzn

1.

Puchar  Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 69 lat mężczyzn

 

 JERZY KUCZKOWSKI

 

2.

Puchar  Firmy HELIO S.A.

za zajęcie II miejsca

w kat. wiekowej do 69 lat mężczyzn

 

WITOLD  TARNOWSKI

 

3.

Puchar Redakcji Dwutygodnika Ziemia Sochaczewska

za zajęcie III miejsca

w kat. wiekowej do 69 lat mężczyzn

 

ZBIGNIEW KARWAN

 

Pow. 70 l. mężczyzn

1.

Puchar Wójt Gminy Młodzieszyn

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej pow. 70 lat mężczyzn

 

MIROSŁAW SUK

 

2.

Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej  Straży Pożarnej

za zajęcie II miejsca

w kat. wiekowej powyżej 70 lat mężczyzn

 

JAN OPAŁKA

 

3.

Puchar Redakcji Tygodnika Express Sochaczewski

za zajęcie III miejsca

w kat. wiekowej pow. 70 lat mężczyzn

 

STANISŁAW OSIŃSKI

 

KATEGORIE WIEKOWE KOBIET

do 29 l. kobiet

1.

Puchar Burmistrza Sochaczewa

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 29 lat kobiet

JULIA JAKUBASIK

 

2.

Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Sochaczewskiego

za zajęcie II miejsca

w kat. wiekowej do 29 lat kobiet

 

ANNA MARCINIAK

 

 

 

 

do 39 l. kobiet

1.

Puchar Wicestarosty Sochaczewskiego

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej do 39 lat kobiet

 

JULIA BANASZEK

 

2.

Puchar Wójta Gminy Sochaczew

za zajęcie II miejsca

 w kat. wiekowej do 39 lat kobiet

 

IZABELA CZARNOTA

 

3.

Puchar Dyrektora MOSiR

za zajęcie III miejsca

w kat. wiekowej do 39 lat kobiet

 

AGNIESZKA ROSA

 

 

Pow. 50 l. kobiet

1.

Puchar Burmistrza Sochaczew

za zajęcie I miejsca

w kat. wiekowej powyżej 50 lat kobiet

 

BEATA PIELACHOWSKA

 

2.

Puchar Zastępcy Dyrektora MOSiR

za zajęcie II miejsca

 w kat. wiekowej powyżej 50 lat kobiet

 

MAŁGORZATA PRZYBYLSKA

 

 

Statuetki :

 

Statuetka Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji

dla Najlepszego Zawodnika Powiatu Sochaczewskiego

 

DAWID BARTOŁOWICZ

 

Statuetka Firmy TĘCZOWY OGRÓD

dla Najlepszej Zawodniczki Powiatu Sochaczewskiego

 

IZABELA RUTKOWSKA

 

Statuetka Firmy HELIO S.A.

dla Najstarszego Zawodnika

 

CZESŁAW NOWAKOWSKI

 

Statuetka Firmy BAKOMA

dla Najstarszej Zawodniczki

 

BEATA PIELACHOWSKA

 

 Statuetka Komendanta Gminnego Ochrony Przeciwpożarowej

w Sochaczewie

dla Najmłodszego Zawodnika

 

KAMIL OSZKIEL

 

Statuetka Firmy ŻYWIEC ZDRÓJ

dla Najmłodszej Zawodniczki

 

JULIA JAKUBASIK

 

Statuetka Posła na Sejm RP

Macieja Małeckiego

za zajęcie 72 miejsca w klasyfikacji generalnej

IWONA DRZEWIECKA - GAJDA

 

 

link do wyników poniżej:

https://www.entretiming.pl/wp-content/uploads/2021/09/wyniki.pdf

 

A A A
12-09-2021
godz.09:15


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 20.01.2022 r. 3461172 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy