Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Dogrywka dla piłkarzy

Zgodnie z zapowiedzią, ratusz ogłosił dodatkowy konkurs na realizację zadania publicznego z zakresu tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi piłki nożnej w 2021 roku. Po pierwszym zakończonym już naborze, w puli na tę jedną z trzech wiodących w naszym mieście dyscyplin sportu, zostało 66 tys. zł.

Zainteresowani mogą składać wnioski za pośrednictwem platformy internetowej Witkac.pl, do 13 kwietnia, do godziny 14:00. Wygenerowany w systemie, wydrukowany i podpisany przez upoważnione do tego osoby w klubie wniosek należy następnie złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego najpóźniej do 16 kwietnia w kopercie z dopiskiem „Konkurs SPORT 2021. Tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi piłki nożnej – nabór dodatkowy”.

Co ważne, podmioty, które otrzymały w 2021 roku dofinansowanie na zadanie pn. „Tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi piłki nożnej” mogą brać udział w konkursie jedynie pod warunkiem, że zadanie będzie adresowane do grupy odbiorców nie objętych dofinansowaniem w pierwszym naborze.

A A A
01-04-2021
godz.08:34
 


nadchodzące wydarzenia

sobota, 17.04.2021 r. 3193186 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy