Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Usnął na włamie
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

Włamał się do niezamieszkałego domu i chciał ukraść elementy metalowe i hydrauliczne. Wpadł, bo w trakcie swojego nielegalnego procederu uciął sobie drzemkę. Śpiącego sprawcę przestępstwa obudzili policjanci.

Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zawiadomienie dotyczące włamania do niezamieszkałego domu. Policjanci pojechali na miejsce, gdzie czekał na nich właściciel posesji. Okazało się, że mężczyzna mieszkający na co dzień w innym mieście, przyjechał do należacego do niego domu w miejscowości Kożuszki–Parcel. Pierwsze co rzuciło mu się w oczy, to przygotowane do kradzieży elementy metalowe i hydrauliczne. Okazało się również, że w jednym z pomieszczeń śpi włamywacz.

- Właściciel posesji wezwał Policję i pilnował śpiącego sprawcy przestępstwa - mówi oficer prasowy KPP w Sochaczewie mł. asp. Agnieszka Dzik. - Policjanci obudzili 52–latka, zatrzymali i doprowadzili do sochaczewskiej komendy. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnym systemie, mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjantka wydziału kryminalnego przedstawiła mu zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze bezwzględnego pozbawienia wolności. Trafił już do placówki penitencjarnej.

(seb)

A A A
15-01-2021
godz.09:12
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 04.03.2021 r. 3150817 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy