Sochaczew Sochaczew Sochaczew
W klimacie jesieni

W niedzielę 22 listopada o godz. 15.00 na Facebooku Miasta Sochaczew odbędzie się premiera drugiej, tegorocznej odsłony projektu „Artystyczne Kramnice”. Dzieci usłyszą muzyczne propozycje z magicznego kuferka, które będą utrzymane tym razem w klimacie jesieni.

Ze względu na obecną sytuację, uniemożliwiającą prowadzenie zajęć stacjonarnych, jesienny sezon Sochaczewskiej Strefy Dziecięcej Aktywności „Artystyczne Kramnice” jest realizowany w trybie online. Filmy publikowane są na miejskim profilu FB, gdzie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie, każdy może je obejrzeć przez dwa tygodnie po premierze. Materiały wideo zrealizowane są z udziałem uczniów najmłodszych klas Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sochaczewie. Koordynatorem merytorycznym projektu oraz autorką scenariuszy poszczególnych zajęć jest Katarzyna Orlińska.

Czego możemy się spodziewać 22 listopada, podczas drugiej części „Artystycznych Kramnic” tej jesieni?

- W programie zobaczymy instrumenty perkusyjne, kontrabas i flet. Usłyszymy „deszczowe piosenki” w wykonaniu dzieci oraz pobawimy się rytmicznie - układając wspólną deszczową kompozycję. Podczas zabawy będziemy jednocześnie twórcami i wykonawcami tworzonej muzyki. W drugiej części, Magdalena Jaworska zaprosi najmłodszych do deszczowej krainy umuzykalniających śpiewanek i rytmiczanek w ramach cyklu zajęć gordonowskich „Parabam!” – mówi Katarzyna Orlińska.

Zachęcamy do oglądania, w niedzielę 22 listopada o godzinie 15.00!

Premiera trzeciej i zarazem finałowej odsłony tegorocznego, wyjątkowego ze względu na pandemię, sezonu „Artystycznych Kramnic” odbędzie się 6 grudnia. Będzie to specjalna mikołajkowa część, podczas której dzieci wybiorą się na wycieczkę do krainy śniegu. (mf)

A A A
19-11-2020
godz.08:06
 


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia

niedziela, 29.11.2020 r. 3069517 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy