Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Miasto dalej inwestuje w Chodaków

Po remoncie hali, rewitalizacji parku, budowie parku linowego, zagospodarowaniu terenów nad Utratą i innych inwestycjach wykonanych w ostatnich latach w Chodakowie, samorząd miejski nadal stara się poprawić jakość życia mieszkańców tej dzielnicy. Jak mówił w ostatnio udzielonym „Ziemi Sochaczewskiej” wywiadzie burmistrz Piotr Osiecki, realizowane jest kolejne ogromne przedsięwzięcie w tej dzielnicy miasta. Widać już jego pierwsze efekty.

- W ramach projektu zagospodarowania wód opadowych w Chodakowie układana jest kanalizacja deszczowa, nowa nawierzchnia na kilku ulicach, powstał już zbiornik retencyjny, trwa przebudowa dróg na terenie dawnego Chemitexu. Asfalt ma już ulica Parkowa, a kilka dni temu zyskała go Topolowa. Odwodnione i utwardzone ulice na terenie Chemitexu mają zachęcić działające tam firmy do rozszerzenia działalności, a nowych inwestorów do tworzenia miejsc pracy właśnie w tej dzielnicy – mówi Piotr Osiecki.

W rozmowie z „ZS” przypomina też, że w 2021 roku zrealizowane zostaną zwycięskie projekty ostatniej edycji Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Kibiców na pewno ucieszy, że za 600 tysięcy modernizowany będzie stadion MOSiR przy ul. Chopina.
Całą rozmowę z burmistrzem można przeczytać tutaj: rozmowa z burmistrzem

A A A
12-10-2020
godz.09:37
 


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia
Sochaczew

wtorek, 20.10.2020 r. 3035507 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy