Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Nowości w ofercie
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

W ofercie Sochaczewskiego Centrum Kultury w nowym sezonie artystycznym pojawiły się nowości.

Jedną z nich jest Pracownia Produkcji TV, w której będzie można poznać techniki pracy zespołu produkcyjnego: operatora kamery, reżysera dźwięku, realizacji wizji oraz oświetleniowca. Uczestnicy zajęć nauczą się, jak zrobić dobre wideo smartphonem, kamerą lub aparatem i odpowiednio uchwycić emocje w kadrze. Zajęcia poprowadzi Mateusz Płowik – operator kamery przy realizacji programów informacyjnych, publicystycznych i sportowych w TVN24; założyciel ekipy filmowej Pinguini Films.

Drugą propozycją jest Pracownia CNC Art, w której uczestnicy zajęć nauczą się obsługi plotera frezującego CNC, dowiedzą się, jak pracować z danym materiałem (tworzywa, tektury, drewno itp) oraz poznają w praktyce możliwości wykorzystania urządzenia. Zajęcia poprowadzi Mateusz Jędrzejewski.

Trzecia nowość w ofercie SCK skierowana jest do miłośników tańca. Zajęcia taneczne w stylu HIP-HOP poprowadzi instruktor Szkoły Tańca Pasjonat – Tomek Ingielski. Propozycja przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia i młodzieży.

W/w zajęcia odbywać się będą w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83. Bliższe informacje i zapisy telefonicznie pod nr (46) 863-07-68 lub mailowo: sekretariat.15sierpnia.sck@gmail.com

Iza Strzelecka

A A A
09-10-2020
godz.08:53
 


nadchodzące wydarzenia

niedziela, 17.01.2021 r. 3109467 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy