Kronika policyjna

Niestety miniony tydzień może wskazywać, że wzrasta liczba kradzieży. Nie brakowało też zdarzeń drogowych.

22.06.
Mieszkaniec gminy Teresin powiadomił, że na ul. Warszawskiej nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy.

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca włamał się na konto pocztowe i uzyskał dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonych.

23.06.
Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł rower marki GIANT z klatki bloku przy ul. Żwirki i Wigury.

W Józinie 53–letni mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem Volkswagenem Passatem mając ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

24.06.
Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu mieszczącego się przy al. 600–lecia, ujęła sprawcę kradzieży. Mundurowi przeprowadzili wobec niego postępowanie mandatowe.

W Sochaczewie–Wsi kierowca ciągnika siodłowego volvo doprowadził do kolizji z toyotą. Na kierowcę nałożono mandat karny gotówkowy.

25.06.
Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznani sprawcy, którzy podawali się za hydraulików, weszli do jej mieszkania przy al. 600-lecia, skąd ukradli kilka tysięcy złotych i biżuterię.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Warszawskiej nieznany sprawca doprowadził do kolizji z Seatem Ibizą i odjechał z miejsca zdarzenia.

26.06.
W Jeżówce doszło do zderzenia scanii z Volkswagenem Golfem. Kierowca pojazdu osobowego został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Grodzisku Maz. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznany sprawca włamał się na posesję w miejscowości Seroki–Wieś i ukradł akumulator o wartości kilkuset złotych.

27.06.
17–latek powiadomił, że na ul. Sienkiewicza nieznany sprawca przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł mu rower.

Policjanci zatrzymali w Starej Piasecznicy 59–letniego mieszkańca gm. Teresin poszukiwanego w celu odbycia kary zastępczej aresztu.

28.06.
W Karłowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę, który miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W Sarnowie kierowca chevroleta doprowadził do kolizji z Toyotą Auris. Na sprawcę nałożono mandat karny.

A A A
29-06-2020
godz.14:18
 


nadchodzące wydarzenia

piątek, 10.07.2020 r. 2898074 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy