Rozstrzygnięcie w internecie

Sochaczewskie   Centrum Kultury ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Mama – jej portret”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Zadaniem uczestników jest przedstawienie portretu mamy. Rozstrzygnięcie odbędzie się 26 maja online.

Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy kategorie: szkoły podstawowe klasy 0-III; szkoły podstawowe klasy IV-V; szkoły podstawowe klasy VI-VIII.

Konkurs ma charakter jednoetapowy. Prace zostaną ocenione przez 3 osobową komisję, powołaną przez organizatora konkursu. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność pomysłu, estetyka wykonania. Prace powinny zostać zeskanowane w najlepszej jakości i w formacie pliku o dużej rozdzielczości jpg nadesłane na adres : konkursy.sck@gmail.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 22 maja 2020r.

W tytule maila należy wpisać hasło „Mama”. Szczegółowy regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury: www.sck.sochaczew.pl (kalendarium i zakładka Konkursy).

Przewidziane są nagrody rzeczowe oraz wyrónienia w formie dyplomów.

Ogłoszenie wyników konkursu i powiadomienie laureatów nastąpi 26 maja. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane w galerii online na profilu E-SCK na Facebooku po rozstrzygnięciu konkursu.

A A A
21-05-2020
godz.18:25
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 04.08.2020 r. 2930670 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy