Mikołajki mogą być jak z bajki

Urząd Miejski i Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 zapraszają w niedzielę 8 grudnia o godz. 15.30 na miejskie mikołajki pod hasłem: "Z wizytą u św. Mikołaja". Aby wziąć udział w imprezie, należy wcześniej zaopatrzyć się w bezpłatne wejściówki.

Mikołajki mogą być jak z bajki - twierdzą organizatorzy i w taki sposób zachęcają do odwiedzenia SCK:

Święty Mikołaj zaprasza na MIKOŁAJKI 2019 do swojej krainy. Więc nie czekaj i z wizytą do św. Mikołaja w Sochaczewskim Centrum Kultury wpadaj! Tu moc niespodzianek dla wszystkich dzieci przygotowały elfy. Będą pierniczki dla każdego lukrowane i zabawy z artystami w pracowniach wyśmienite. Uszyjecie misie sami i zrobicie stroiki z szyszkami, a na choinkę ozdoby z origami. I wiadomo, tego dnia listy do św. Mikołaja w skrzynkę będzie można włożyć, żeby później pod choinką wymarzony prezent otworzyć.

A na holu dużym atrakcji też wiele - tu śniegowe są "fotowycinanki" i ogromne, gigantyczne kolorowanki. Wystąpią też artyści nasi - będą śpiewać świąteczne piosenki, historie bożonarodzeniowe opowiadać. A gdy już się świątecznymi zabawami zmęczycie, to spektakl o poszukiwaniach św. Mikołaja zobaczycie. Gdzie Mikołaj? - każdy pyta. Gdzie się podział, gdzie się schował? Ho, ho, ho - może razem go znajdziemy?

Po takim zaproszeniu pozostaje nam tylko poinformować, że (z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc) osoby zainteresowane udziałem w wielkiej mikołajkowej zabawie powinny wcześniej zaopatrzyć się w darmowe wejściówki. Są one dostępne w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w kramnicach przy ul. 1 Maja 21 oraz w Biurze Obsługi Klienta na parterze Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16.

Szczegółowy program imprezy na załączonych plakatach...

A A A
27-11-2019
godz.15:44
 


nadchodzące wydarzenia

piątek, 03.07.2020 r. 2890895 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy