Z pomocą dla Jarka Niedzieli

- W geście solidarności z naszym serdecznym kolegą Jarkiem, chcemy podzielić się tym, co potrafimy mniej lub bardziej. Chcemy pokazać, jak ważna jest jedność i możliwość wspierania się w trudnych chwilach. Wierzymy, że dzięki zbiórce publicznej, która odbędzie się w trakcie koncertu, uda się zebrać środki na rehabilitację Jarka Niedzieli, a on sam pokaże niezwykłą siłę i wolę walki w drodze do odzyskania sprawności – mówi w imieniu szkolnej społeczności nauczycielka Kamila Karasek z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie i dodaje – Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego listopadowego wieczoru z nami.

A to wszystko przed nami. Bo właśnie w piątek, 29 listopada br. o godz. 18.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury na Boryszewie odbędzie się koncert charytatywny „Razem dla Jarka”.

Inicjatywa zorganizowania tego niezwykłego spotkania zrodziła się jako potrzeba wsparcia naszego kolegi, nauczyciela w-fu w Erminowie.

- Jarosław Niedziela w lipcu tego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i do dziś pozostaje w śpiączce. W tym geście solidarności z Jarkiem, chcemy podzielić się tym, co potrafimy mniej lub bardziej. Chcemy pokazać, jak ważna jest jedność i możliwość wspierania się w trudnych chwilach. Wierzymy, że dzięki zbiórce publicznej, która odbędzie się w trakcie koncertu, uda się zebrać środki na rehabilitację Jarka, a on sam pokaże niezwykłą siłę i wolę walki w drodze do odzyskania sprawności – informuje Kamila Karasek. Warto zaznaczyć, iż podczas koncertu na scenie zaprezentują się: Kapela Mazowiecka, Teatr nauczycieli z ZSS w Erminowie z przedstawieniem „Rzepka”, a także Kabaret „Szóstkanaszóstkę” ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie ze spektaklem „Jeden dzień z życia nauczyciela” oraz chór nauczycieli z ZSS w Erminowie z repertuarem „Melodie Twojego serca”. Warto przyjść, posłuchać i pomóc. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

A A A
25-11-2019
godz.10:35
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 08.07.2020 r. 2896120 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy