Zaproszenie do udziału w XV Biegu Papieskim

Szkoła Podstawowa nr 3, Stowarzyszenie na Rzecz Sportu i Rekreacji "Razem i Sprawnie" oraz burmistrz Sochaczewa zapraszają do wzięcia udziału w XV edycji Biegu Papieskiego, który odbędzie się w niedzielę 20 października.

Celem wydarzenia sportowego jest oddanie hołdu naszemu wspaniałemu rodakowi, papieżowi Polakowi, który jednocześnie kochał sport i sam czynnie go uprawiał. Udział w biegu jest swoistą pielgrzymką, ma charakter honorowy i symboliczny, wszyscy są w nim zwycięzcami.

Bieg odbędzie się 20 października, a jego trasa już tradycyjnie przebiegać będzie ulicami: Młynarską, Łąkową, Trojanowską, Kochanowskiego, Polną, Pokoju, Staszica, Toruńską, Farną. Start odbędzie się o godzinie 13:15 sprzed kościoła w Chodakowie, meta biegu będzie zlokalizowana na placu Kościuszki.

Trasę biegu wyznaczają dwa pomniki: Jana Pawła II w Chodakowie oraz Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w centrum Sochaczewa, które dzieli dystans 4700 m. Pierwszych stu uczestników biegu zostanie uhonorowanych pięknymi, pamiątkowymi medalami, a kolejni otrzymują medale katalogowe z wizerunkiem papieża Jana Pawła II.

Ponadto troje pierwszych biegaczy w kategoriach kobiet i mężczyzn zostanie wyróżnionych pucharami. Puchary otrzymają również najmłodszy oraz najstarszy uczestnik biegu oraz najliczniejsza grupa reprezentująca stowarzyszenie, szkołę, klub lub instytucję.

Katrę zgłoszenia uczestnika biegu czy formularz dla grupy można wcześniej pobrać ze strony stowarzyszenia, wypełnić (drukowanymi literami) i złożyć w dniu zawodów w godzinach 1100 - 1300 w sekretariacie biegu w celu pobrania numeru startowego.

Szczegółowe informacje o biegu można uzyskać pod numerem telefonu 692 182 952.

W załączeniu regulamin biegu oraz karty zgłoszeń indywidualnych i grupowych.

REGULAMIN XV Bieg Papieski.doc

XV BIEG PApieski - Formularz zgłoszenia dla grup.docx

XV BIEG PApieski - Karta zgłoszenia dla uczestnika.docx

A A A
08-10-2019
godz.09:58
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 09.07.2020 r. 2896420 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy