Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Zwiedzaj miasto z aplikacją

Od połowy czerwca dostępna jest nowa aplikacja turystyczna naszego miasta. Footsteps można bezpłatnie pobrać ze sklepu play. Działa ona zarówno w systemie iOS jak i Android. Zawiera pięć tras i, co najciekawsze, można ją personalizować pod kątem własnych zainteresowań.

Pierwszym krokiem do zapoznania się z Footsteps jest ściągnięcie aplikacji na smartfon i wybranie odpowiedniego miasta. Aplikacja łączy bowiem blisko 40 miast z całej Polski. Po zaznaczeniu, że interesuje nas Sochaczew, musimy określić nasze osobiste preferencje. Do wyboru jest wiele profili np. smakosz, turysta, sportowiec, głowa rodziny. Można wybrać więcej niż jedną możliwość, a także zmieniać je w trakcie korzystania w zależności od aktualnych oczekiwań.

Obecnie aplikacja zawiera pięć tras: „Rodzinny wypad do Sochaczewa”, „Spacer po Sochaczewie”, „Rowerowo-kajakowy szlak Jagiełły”, „Śladami Fryderyka Chopina” oraz „Trakt Pamięci Bohaterów Bitwy nad Bzurą 1939”.

Za każdym razem Footsteps informuje nas nie tylko o poszczególnych punktach i ich lokalizacji na mapie, ale też o szacunkowym czasie trwania, a nawet o tym z jakich środków komunikacji miejskiej możemy skorzystać. Do aplikacji trafiają również wydarzenia, które odbywają się w Sochaczewie.

Z Footsteps mogą korzystać sochaczewianie, turyści, ale też np. biznesmeni. Umożliwia ona poznanie miast zarówno od podstaw, ale też odkrycie go na nowo.

A zatem zapraszamy na spacer po mieście!

A A A
15-06-2018
godz.15:43
 


nadchodzące wydarzenia

sobota, 27.11.2021 r. 3406713 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy