Amatorska Liga Piłki Siatkowej po III kolejce

Wyniki III kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa, ul. Chopina 101, 3.11.2019 r.

 

Wolne Elektrony – SRS Most Wyszogród 3:2 (23:25, 21:25, 25:17, 25:19, 17:15)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Jakub Rykała, Antoni Gołębiewski, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Mateusz Antoszewski, Kamil Ziółkowski, Mateusz Rosa, Tomasz Antoniak

SRS Most Wyszogród: Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski

 

Zawodnikiem meczu został Michał Kiełbasa (Wolne Elektrony)

 

KS Piast Feliksów – KS Bielice 1:3 (22:25, 20:25, 25:22, 24:26)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Grzegorz Podenas, Wojciech Socha, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Konrad Kierzkowski, Dominik Wieczorek, Kamil Kaczmarek, Łukasz Ostrowski

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Piotr Mydlak, Patryk Kowalski, Przemysław Woźniak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Dawid Grochowski, Jacek Raczkowski, Cezary Michalski, Bernard Kacprzak

 

Zawodnikiem meczu został Kamil Dorodziński (KS Bielice)

 

Volley CKU Sochaczew – AZS Team Volley  3:2 (26:24, 25:21, 20:25, 21:25, 15:9)

Volley CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Robert Gajda, Sławomir Grzelak, Krzysztof Hajduk, Michał Werłaty, Dariusz Górski, Jakub Stasiak, Marcin Zwierz, Bartłomiej Kacprzak, Maciej Sławiński

AZS Volley Sochaczew: Marcin Kołodziejski, Krzysztof Mamcarz, Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Karol Stachurski, Arkadiusz Machnio, Piotr Konopka

 

Zawodnikiem meczu został Michał Wełaty (Volley CKU Sochaczew)

 

Lp.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

KS Bielice

3

9

9:2

4,5

267:234

1,141

2.

KS Piast Feliksów

3

6

7:4

1,75

263:243

1,082

3.

SRS Most Wyszogród

2

4

5:3

1,66

176:170

1,035

4.

AZS Team Volley

3

3

6:8

0,75

301:300

1,003

5.

Wolne Elektrony

3

3

6:8

0,75

297:304

0,976

6.

Volley CKU Sochaczew

2

2

3:5

0,6

164:179

0,916

7.

Teresin

2

0

0:6

0

112:150

0,746

 

Zawody sędziował Daniel Gruszczyński

A A A
03-11-2019
godz.09:36
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 18.11.2019 r. 2652754 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy