Nominacja wręczona

Jak już informowaliśmy, burmistrz zdecydował o ponownym powołaniu Artura Komorowskiego na stanowisko dyrektora Sochaczewskiego Centrum Kultury. Artur Komorowski dyrektorem centrum został 1 września 2015 roku, wygrał konkurs na to stanowisko, funkcję objął wówczas na cztery lata. Nowa umowa obejmuje okres trzech lat.

Dziś w ratuszu Piotr Osiecki wręczył szefowi SCK nominację na nową kadencję. Jak mówił, decyzja o dalszej współpracy nie była trudna, bo zmianę w szeroko pojętej kulturze widać każdego dnia i bez wątpienia jest to zmiana na lepsze. Podziękował za już wdrożone projekty i życzył kolejnych, równie udanych. Jak podkreślił, szczególnym wyzwaniem dla kadry SCK był ubiegły rok, gdy świętowano stulecie niepodległości i w mieście odbyło się ponad sto różnego rodzaju wydarzeń, a większość z nich z dziedziny kultury.

Z kolei Artur Komorowski podziękował za zaufanie i docenienie starań całego zespołu SCK, bo – jak zaznaczył - na sukces placówki pracują wszyscy. Za dobrą współpracę podziękował także obecnej na tym spotkaniu szefowej Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Joannie Niewiadomskiej-Kocik.

 

A A A
27-08-2019
godz.14:44
 


nadchodzące wydarzenia

niedziela, 19.01.2020 r. 2710725 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy