Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XIII kolejce

Wyniki XIII kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 9.02.2019

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:2 (21:25, 22:25, 26:24, 25:22, 15:8)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Grzegorz Podenas

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Mateusz Rosa, Maciej Kenig, Kamil Ziółkowski, Damian Szachowicz

Zawodnikiem meczu został Adrian Kucharewicz (KS Piast Feliksów)

Teresin – Volley Sochaczew 3:2 (25:20, 24:26, 27:25, 14:25, 16:14)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Piotr Czaplicki, Kamil Kaczmarek, Konrad Kierzkowski, Patryk Mostek, Dariusz Wawrzyńczak

Volley Sochaczew: Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Łukasz Bartosiewicz, Andrzej Koźbiał, Jakub Stasiak, Dawid Grochowski, Karol Kaźmierczak, Jacek Raczkowski

Zawodnikiem meczu został Krystian Woźnicki (Teresin)

Volley Team Płock - Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (25:12, 25:14, 25:18)

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Bartłomiej Jankowski, Robert Myzia, Adam Hejcelman, Patryk Szulecki

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewcz, Piotr Wójtewicz, Piotr Żelazko, Piotr Grabarski, Marek Trembiński, Dominik Chojnacki, Mateusz Kaźmierski

Zawodnikiem meczu został Robert Myzia (Volley Team Płock)

UKS Siatkarz Stare Babice – SRS Most Wyszogród 2:3 (21:25, 27:25, 12:25, 25;22, 16:18)

UKS Siatkarz Stare Babice: Karol Rusak, Marcin Jakubowski, Kamil Rusak, Krzysztof Twardowski, Michał Góralski, Michał Grzeszkowski

SRS Most Wyszogród: Łukasz Lewandowski, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak

Zawodnikiem meczu został Radosław Pachelski (SRS Most Wyszogród)

Zaległy mecz VIII kolejki

Volley Team Płock – Teresin 3:0 (25:17, 25:12, 25:16)

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Bartłomiej Jankowski, Robert Myzia, Patryk Szulecki

Teresin: Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Krystian Woźnicki, Dominik Wieczorek, Patryk Mostek, Dariusz Wawrzyńczak

Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)

Tabela po XIII kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

11

28

31:10

3,10

981:843

1,16

2.

Volley Team Płock

12

22

24:17

1,41

828:865

0,96

3.

SRS Most Wyszogród

12

22

26:21

1,24

1065:965

1,10

4.

KS Piast Feliksów

12

18

24:24

1,00

1017:990

1,03

5.

Wolne Elektrony

11

18

21:21

1,00

881:920

0,96

6.

Volley Sochaczew

12

15

21:26

0,81

1041:1057

0,98

7.

ZSR CKU Sochaczew

11

13

18:22

0,82

884:795

1,11

8.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

11

12

16:25

0,64

828:948

0,87

9.

Teresin

12

8

14:29

0,48

863:1005

0,86

 Zawody sędziował Grzegorz Weber.

A A A
09-02-2019
godz.12:30
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 22.04.2019 r. 2430481 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy