Czworo nowych nauczycieli mianowanych

 

W środę 19 grudnia w sali konferencyjnej urzędu miasta odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego czterem sochaczewskim nauczycielkom. Każda z pań, by uzyskać to wyróżnienie, musiała wcześnie odbyć trwający prawie trzy lata staż, zakończony egzaminem.

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego, z rąk odpowiedzialnego za oświatę zastępcy burmistrza Marka Fergińskiego, otrzymały Ewelina Majcher, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Miejskim Przedszkolu nr 1, Sylwia Trzeciak nauczyciel matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 2, Magdalena Nowak, nauczyciel psycholog w Szkole Podstawowej nr 4 oraz Joanna Fidos, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 7. W uroczystości wzięła udział dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Danuta Szewczyk-Kozłowska, oraz dyrektorzy szkół w których uczą awansowane nauczycielki.

W części oficjalnej nowi nauczyciele mianowani złożyli ślubowanie w treści: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.”

Uroczystość zakończyły życzenia wielu sukcesów zawodowych, a także, z uwagi na zbliżające się Boże Narodzenie, życzenia świąteczne, które do zebranych skierował burmistrz Marek Fergiński. (seb)

 

A A A
19-12-2018
godz.14:07
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 24.06.2019 r. 2509706 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy